Chcete zhubnout a udržet si váhu?

Pokud odpověď na otázku, zní ano, tak neváhejte a objednejte se k nám na úvodní konzultaci.

HUBNUTÍ A DETOXIKACE

Cítíte se unavení, bez energie, máte zhoršenou kvalitu pleti a přehnaně reagujete na sebemenší podnět? Na vině mohou být toxiny, stres, špatná strava, nedostatek pohybu i slunečního světla. Balíček Hubnutí a detoxikace vám ukáže cestu ke zdravému stravování i optimálnímu pitnému režimu. Navíc získáte rady, vzorové jídelníčky a produkty, které vám pomohou k váhovému úbytku 2–4 kg bez hladovění a k tomu z pohodlí domova.
Cena za 3týdenní balíček: 1712 Kč!
Jako dárek – proteinová tyčinka SLIMBEL SYSTEM!

Balíček obsahuje tyto produkty:

• vláknina FIBROKI – 288 Kč
• ampule FLUICIR (14 ampulí) – 806 Kč
• nápoj LEVANAT INSTANT – 618 Kč

Proč si koupit balíček? Obsahuje kompletní řešení!

• výživový plán na 3 týdny
• produkty na bázi výtažků z bylin, ovoce a zeleniny
• 10 rad pro lehké nohy
• konzultaci s výživovou poradkyní a bioimpedanční měření na začátku a po skončení kúry ZDARMA
• telefonické konzultace každý týden s výživovou poradkyní

Vaše cílové potravinové doplňky:

Vláknina FIBROKI – obsahuje otruby, syrovátku a cenné minerální prvky. Chutná jemně nasládle po jablkách. Můžete si ji dopřát jako dezert po obědě nebo po večeři. Stačí přidat 2 lžíce vlákniny do bílého zakysaného jogurtu a dopřát si sladkou a zdravou tečku po jídle.
Ampule FLUICIR (14 ampulí) – ampule FLUICIR obsahují cenné výtažky z červeného vína, borůvky a citronu. Jejich kombinace pak pomáhá při těžkých a oteklých končetinách, aktivuje krevní oběh, zlepšuje žilní odtok. Mnoho našich klientek potvrzuje také zlepšení celulitidy. Vhodné je užít 1 ampuli nalačno ráno se sklenicí vody, snídat poté po 20 minutách. Ampule se užívají prvních 14 dní.
Nápoj LEVANAT INSTANT – v nápoji jsou aktivní výtažky z artyčoku a maltodextrinu. O těchto látkách je známo, že pomáhají v boji proti tukům a mají detoxikační účinky. Jedna čajová lžička se rozmíchá ve sklenici vody po obědě a po večeři ve 2. a 3. týdnu kúry.